Spuštěna registrace koně - ZDE

Trénink

8. února 2011 v 15:54 | Admin
Trénink
Chcete se svým koněm trénovat? Tak to jste na správném místě.

Pravidla tréninků:
1. Nekopírovat předešlé zápisky
2. Krátké tréninky nebudou uznány
3. Za každý trénink zaplatíš 20b

Do komentářu napiš jméno koníka a trošku se rozepiš :)
 


Komentáře

1 Áďa | 9. února 2011 v 19:57 | Reagovat

Janis-

Když jsme přijeli,trenér už nás očekával a hned jsem nasedla.,,Tak budeme chvíli krokovat"Řekl.Pobýdla jsem Janise do kroku a trenér opravoval chyby v sedu.Několik koleček jsme obešli a měla jsem změnit směr.Po dalších asi třech kolečkách řekl trenér,,Lehký Klus".Já pobýdla koně a vyrazili jsme do předu v klusu.Trenér zase našel nějakou chybu v sedu ale většinu jsem měla dobře.,,Tak,skus pracovní klus"Řekl po chvíli.Já zpomalila koně a sedla jsem si hluboko do sedla.Janis si dal krásně hlavu dolů a vypadal jako opravdický drezurák.V pracovním klusu jsme dělali nějaké obraty a pak jsem měla cválat.Pobýdla jsem Janise a on se poslušně rozcválal.Občas škobrtl ale celkem to šlo.Trenér mi také pochválil sed a chvíli jsme mohli ještě cválat.Já a doufám že i Janis jsem si to náramně užila až v tom,,Lechký klus"Přerušil trenér mé snění.Zpomalila jsem Janise a začala vysedávat.Tranér ještě říkal nějaké obraty a pak už jsme museli krokovat.Povolila jsem otěže a protáhla si nohy.Janis si natáhl krk a také se protáhl.Trenér my pak vysvětloval mé největší chyby a pochválil mě protože jindy mi to de o hodně hůř(hlavně cval).

2 Áďa | 11. února 2011 v 14:02 | Reagovat

Janis-
Tentokrát jsme jen klusali protože Janisovi se dneska nechtělo.Trenér opravoval chyby a naváděl nás na různé obraty.Janis byl spokojen a dokonce poslouchal na slovo.Dneska jsem neměli moc času takže jsme hned jeli zase do boxu.

Promiň nemám čas tak je to jen krátký! :-(

3 Caffal | Web | 12. února 2011 v 14:12 | Reagovat

Zepher
- Když jsem přišla k boxu, Zepher už mě radostně vítala, dala jsem ji malý kousíček mrkve a podrbala za uchem, tak jak to má ráda. Vyhřebelcovala jsem ji dočista, nauzdila, nasedlala a vyrazili jsme po svých k jízdárně. Vložila jsem si otěže do levé ruky, nohu do třmenu, druhou rukou uchopila sedla a pravou nohu přehoupla přes klisnin hřbet. Narovnala jsem se v sedle, upravila si otěže a získala kontakt s hubou. Lehce jsem stiskla holeně a Z se vydala pomalým krokem podél obvodu jízdárny. Nechala jsem jí uvolněný krk a pohodlný krok. Objeli jsme jízdárnu a uprostřed dlouhé stěny jsem si sebrala klisnu a pobídla do klusu. Zepher ihned poslechla a krásným shromážděným klusem se snažila vyhovět každé mé pobídce. U krátké stěny jsme se vydali ku velkému kruhu. Znovu jsme narazili na dlouhou stěnu. Uvolnila jsem klisně otěže a pobídla k prodlouženému klusu. Tohle se nám trošku nepovedlo. Na rohu jsme se pokusili o dovnitř plec, ale taky nám to nešlo. Dneska jsme nějak neměli den. Znovu jsem si klisnu sebrala do shromáždění a pokračovali jen v pěkném klusu. Jako při drezúře jsme se zastavili uprostřed, ze uklonila jsem se trenérovi a Zepher láskyplně objala. Sesedla jsem, třmeny jsem přehodila přes sedlo a uvolnila podbřišník. Krokem jsem jí pak vodila podél obvodu jízdárny několik minut. Poté jsme se vrátili do stáje.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.