Spuštěna registrace koně - ZDE

Jenifer - Péče

10. února 2011 v 20:11 | Admin
Jenifer
Milá klisna. Pochází z německa a ještě pořád si musí zvykat na to že se s ní hovoří česky. Pod sedlem občas vyhazuje a na vyjížďkách se plaší. Nemá ráda samotu. Zlozvyky nemá ale občas chroupe dřevo. Je čistotná, protože svou potřebu vykonává jen na určité místo v boxu. Slintá.
 


Komentáře

1 Áďa | 11. února 2011 v 13:56 | Reagovat

Odpoledne jsem přišla rovnou za Jenifer.Zase okusovala dřevo.Hned jsem ji vyvedla do výběhu a šla kydat box.Ten byl na rozdíl od Janise čistý.Bylo to hned hotové a já svrhla na Janise-VYZ JANIS-Už bylo pozdě a já šla pro Jenifer do výběhu.Už jí to tam moc nebavilo a čekala až přijdu.Když jsem ji přivedla do boxu,začala jsem z čištěním.Nebyla špinavá.Vzala jsem ji jen chvíli na lonž jelikož si ještě nezvykla na novou stáj kde je první den.Ani ne hodinku jsme trénovali ale už jsem musela jít.Proto jsem vydrhla Jeniferce zpěnky,břicho a vybrala z Kopyt.Pak už jen seno,oves a mrkvičky.Musela jsem jít nakrmit Janise.

2 horses-academi | Web | 13. února 2011 v 20:01 | Reagovat

Za Jenifkou jsem dneska přišla hned ráno a dala jsem jí snídani.Jenifer ji poslušně spořádala a já už ji vedla do výběhu.Jenifer se rozběhla a vyhazovala zadní nohy.Já zatím kydala úhledný box.Co bylo hotovo vyrazila jsem pro Jenifku a odvedla ji do boxu kde podstoupila důkladné čištění.Dneska jsme ani jedna neměli náladu na jízdu tak jsem Jenifku vzala na lonžku aby se protáhla.Chvíli cválala a hlavně klusala.Nakonec krokovat a jde se do boxu.Pak jsem vyrazila k Janisovi-VYZ JANIS-Vrátila jsem se a dala Jenifce oves,seno a Jablíčka.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.